خرید و فروش انواع بادام و مغز بادام ایرانی از جمله : بادام با پوست ، بادام سنگی ، بادام تازه ، بادام ایرانی ، بادام تلخ ،  مغز بادام خام ،  مغز بادام شیرین ، مغز بادام ایرانی ، مغز بادام تلخ ، بادام درختی ، مغز بادام درختی و ارایه قیمت بادام و قیمت مغز بادام به صورت تلفنی و اینترنتی
بادام سنگی ایرانی با طعم فوق العاده
تعداد:
موجودیت کالا: کالا در انبار
قیمت پایه:

از نیمه دوم اسفند ماه درخت شروع به شکوفه دادن می کند و اندکی بعد میوه نارس آن که تحت عنوان بادامک یا چغاله بادام شناخته می شود به دست می آید . پس از آن فرایند تکامل بادام ادامه می یابد و پوششی محکم و قهوه ای رنگ مانند یک صدف مغز بادام را در بر میگیرد

تعداد:
مغز بادام ایرانی،مغز بادام درختی،iranian almond
تعداد:
موجودیت کالا: کالا در انبار
قیمت پایه:

طعم فوق العاده مغز بادام ایرانی مزیت اصلی این محصول نسبت به نمونه های مشابه وارداتی می باشد . خشکبار سهرابی اصالت محصول و طعم بی نظیر آن را برای شما تضمین می کند.

تعداد:
chopped almond ,  مغز بادام لپه , مغز بادام خرد شده
تعداد:
موجودیت کالا: کالا در انبار
قیمت پایه: 85,000 تومان
80,000 تومان

در زمان شکستن پوست بادام درختی و تولید مغز بادام ایرانی ، درصدی از مغزها دچار زدگی شده و یا به چند تکه تقسیم می شوند . این تکه ها در طعم و مزه هیچ تفاوتی با مغز بادام سالم ندارند .

تعداد:

ارسال رایگان

سفارشات بالای 300 هزار تومان

رضایتمندی ۱۰۰٪

بازگشت بی قید و شرط هزینه پرداختی

فروش همه روزه

در هر ساعت ساعت و هر مکان خرید کنید

خشکبار سهرابی با بیش از 50 سال سابقه در حوزه تولید و تجارت خشکبار مفتخر است در راستای تحول و بروز رسانی در این حرفه انواع محصولات خود را به شیوه ای نوین در اختیار شما عزیزان قرار دهد . اولویت اصلی ما رضایتمندی شما مشتریان ارجمند از کیفیت و قیمت محصولات بوده و همواره تلاش خود را در این زمینه ادامه خواهیم داد. 

تماس با ما

  • ایران ، استان فارس ، شهرستان نی ریز
  • شماره تماس : 09365705566
بالا