بادام سنگی | بادام درختی


موجودیت کالا: کالا در انبار

پیش نمایش سریع

از نیمه دوم اسفند ماه درخت شروع به شکوفه دادن می کند و اندکی بعد میوه نارس آن که تحت عنوان بادامک یا چغاله بادام شناخته می شود به دست می آید . پس از آن فرایند تکامل بادام ادامه می یابد و پوششی محکم و قهوه ای رنگ مانند یک صدف مغز بادام را در بر میگیرد
تعداد:

 معرفی

بادام از اصلی ترین محصولات کشاورزی در استان فارس می باشد که تولید آن به دلیل خشکسالی های متوالی در این منطقه کاهش یافته است . پرورش بادام در این منطقه عموما به صورت سنتی انجام می شود و محصول برداشت شده یک محصول کاملا ارگانیک و خوش طعم می باشد و در مقایسه با بادام آمریکایی طعمی به مراتب بهتر و خوشمزه تر دارد . طعم مناسب و چربی لذت بخش بادام ایرانی باعث می شود علاوه بر مصرف به شکل خام برای کاربردهای گوناگونی مثل پخت شیرینی ، تهیه پرک بادام ، روغن بادام و ... مورد استفاده قرار گیرد . 

خرید بادام

مشخصات ظاهری :

برخی درخت های بادام دارای ارتفاع حداکثر تا 4 متر هستند که البته این عدد برای نژاد های مختلف متفاوت می باشد . از نیمه دوم اسفند ماه درخت بادام شروع به شکوفه دادن می کند و اندکی بعد میوه نارس آن که تحت عنوان بادامک یا چغاله بادام شناخته می شود به دست می آید . پس از آن فرایند تکامل بادام ادامه می یابد و پوششی محکم و قهوه ای رنگ مانند یک صدف مغز بادام را در بر میگیرد .

خرید بادام

تماس مستقیم جهت مشاوره و خرید : 09365705566

بهار بادام،شکوفه بادام

طعم و مزه :

طعم بادام ایرانی بسیار بهتر از نمونه های خارجی این محصول می باشد اما در بحث مشخصات ظاهری ممکن است بادام ایرانی به زیبایی نمونه های خارجی نباشد . از آنجایی که هیچگونه اصلاح نژادی بر روی بادام ایرانی صورت نگرفته است محصول آن دارای دانه هایی با سایز های مختلف و گاها دانه های دو قلو می باشد که از حیث سلامت محصول یک مزیت و از حیث زیبایی یک ایراد به حساب می آید .

 زمان برداشت :

 زمان برداشت بادام از مرداد ماه آغاز می شود و تا یک ماه ادامه دارد .

برداشت بادام

مصرف بادام :

بهتر است بادام را به صورت شکسته نشده نگهداری کنیم . پزشکان سنتی توصیه می کنند جهت حفظ خواص این محصول برای هر وعده مصرف ،چند دانه بادام را شکسته شده و برای همان وعده مصرف شود .

 

 محصولی صد درد صد ایرانی :

خشکبار سهرابی اصالت محصول را برای شما تضمین کرده و متعهد به تحویل محصولی صد در صد ایرانی به شماست .

 

 

دیگر محصولات :

انجیر خشک درجه 1

مغز بادام ایرانی درجه 1

کنجد طلایی 

مغز بادام تلخ

 

 

ارسال رایگان

سفارشات عمده

رضایتمندی ۱۰۰٪

بازگشت بی قید و شرط هزینه پرداختی

فروش همه روزه

در هر ساعت و هر مکان خرید کنید

خشکبار سهرابی با بیش از 50 سال سابقه در حوزه تولید و تجارت خشکبار مفتخر است در راستای تحول و بروز رسانی در این حرفه انواع محصولات خود را به شیوه ای نوین در اختیار شما عزیزان قرار دهد . اولویت اصلی ما رضایتمندی شما مشتریان ارجمند از کیفیت و قیمت محصولات بوده و همواره تلاش خود را در این زمینه ادامه خواهیم داد. 

کلمات کلیدی :

انجیر استهبان ، فروش انجیر ، انجیر خشک ، انجیر AA ، انجیر شکوفه ، انجیر پرک ، انجیر صدیک ، خرید انجیر

تماس با ما

  • ایران ، استان فارس ، شهرستان نی ریز
  • شماره تماس : 09365705566
بالا