بادام سنگی


موجودیت کالا: کالا در انبار

پیش نمایش سریع

از نیمه دوم اسفند ماه درخت شروع به شکوفه دادن می کند و اندکی بعد میوه نارس آن که تحت عنوان بادامک یا چغاله بادام شناخته می شود به دست می آید . پس از آن فرایند تکامل بادام ادامه می یابد و پوششی محکم و قهوه ای رنگ مانند یک صدف مغز بادام را در بر میگیرد
قیمت پایه:
تعداد:

 

معرفی

تولید و فروش بادام از اصلی ترین فعالیت های خشکبار سهرابی می باشد . بادام از اصلی ترین محصولات کشاورزی در استان فارس می باشد که تولید آن به دلیل خشکسالی های متوالی در این منطقه کاهش یافته است . پرورش بادام در این منطقه عموما به صورت سنتی انجام می شود و محصول برداشت شده یک محصول کاملا ارگانیک و خوش طعم می باشد که در مقایسه با بادام آمریکایی طعمی به مراتب بهتر و خوشمزه تر دارد.


مشخصات ظاهری :

برخی درخت های بادام دارای ارتفاع حداکثر تا 4 متر هستند که البته این عدد برای نژاد های مختلف متفاوت می باشد . از نیمه دوم اسفند ماه درخت بادام شروع به شکوفه دادن می کند و اندکی بعد میوه نارس آن که تحت عنوان بادامک یا چغاله بادام شناخته می شود به دست می آید . پس از آن فرایند تکامل بادام ادامه می یابد و پوششی محکم و قهوه ای رنگ مانند یک صدف مغز بادام را در بر میگیرد .

بهار بادام،شکوفه بادام

طعم و مزه :

طعم بادام ایرانی بسیار بهتر از نمونه های خارجی این محصول می باشد اما در بحث مشخصات ظاهری ممکن است بادام ایرانی به زیبایی نمونه های خارجی نباشد . از آنجایی که هیچگونه اصلاح نژادی بر روی بادام ایرانی صورت نگرفته است محصول آن دارای دانه هایی با سایز های مختلف و گاها دانه های دو قلو می باشد که از حیث سلامت محصول یک مزیت و از حیث زیبایی یک ایراد به حساب می آید .

زمان برداشت :

 زمان برداشت بادام اواسط تابستان است و تا یک ماه ادامه دارد .

برداشت بادام

مصرف بادام :

بهتر است بادام را به صورت شکسته نشده نگهداری کنیم . پزشکان سنتی توصیه می کنند جهت حفظ خواص این محصول برای هر وعده مصرف بادام چند دانه از آن شکسته شده و برای همان وعده مصرف شود .

محصولی صد درد صد ایرانی :

خشکبار سهرابی اصالت محصول را برای شما تضمین کرده و متعهد به تحویل محصولی صد در صد ایرانی به شماست .

 

  تماس مستقیم جهت مشاوره و خرید : 09365705566

 

ارسال رایگان

سفارشات بالای 300 هزار تومان

رضایتمندی ۱۰۰٪

بازگشت بی قید و شرط هزینه پرداختی

فروش همه روزه

در هر ساعت ساعت و هر مکان خرید کنید

خشکبار سهرابی با بیش از 50 سال سابقه در حوزه تولید و تجارت خشکبار مفتخر است در راستای تحول و بروز رسانی در این حرفه انواع محصولات خود را به شیوه ای نوین در اختیار شما عزیزان قرار دهد . اولویت اصلی ما رضایتمندی شما مشتریان ارجمند از کیفیت و قیمت محصولات بوده و همواره تلاش خود را در این زمینه ادامه خواهیم داد. 

تماس با ما

  • ایران ، استان فارس ، شهرستان نی ریز
  • شماره تماس : 09365705566
بالا