انجیر خشک


موجودیت کالا: کالا در انبار

پیش نمایش سریع

انجیر خشک به سه دسته ریز، متوسط و درشت تقسیم بندی می شود. سایز ریز اقتصادی ترین و سایز متوسط پر فروش ترین نوع انجیر خشک است.

خرید و فروش عمده انجیر خشک با بهترین قیمت

خرید بدون واسطه انجیر خشک باعث می شود این محصول با هزینه کمتر و قیمت بهتری به دست شما برسد . خشکبار سهرابی با خرید مستقیم انجیر خشک از باغداران مناطق نی ریز و استهبان ، این محصول را بدون هیچگونه واسطه ای در اختیار شما قرار می دهد. دو شهرستان نی ریز و استهبان مرکز اصلی خرید و فروش انجیر خشک در ایران به شمار می آیند.

 

باغات انجیر شهر نی ریز و استهبان از اصلی ترین مناطق تولید انجیر در جهان به شمار می روند

انجیر خشک | خرید و فروش عمده | خشکبار سهرابی

تماس با بخش فروش انجیر | خشکبار سهرابی

بسته بندی انجیر خشک در کارتن های ده کیلوگرمی

 

سردخانه|بهترین شرایط نگهداری انجیر خشک

خشکبار سهرابی با در نظر گرفتن نیاز مشتریان خود به انجیر خشک با کیفیت در طول سال و دارا بودن یک سردخانه اختصاصی ویژه نگهداری انجیر، تلاش می کند تا پاسخگوی نیاز مشتریان خود در طول سال باشد . نگهداری این محصول در سردخانه موجب میشود حشرات نتوانند درون انجیر تخم ریزی کنند و مانع از رشد و حضور هرگرونه حشره درون انجیر میشود.

سردخانه انجیر | بهترین مکان برای نگهداری انجیر خشک بدون افت کیفیت

حرید انجیر خشک محصول باغات انجیر استهبان سال 1401

 

لیست قیمت انجیر خشک

برداشت انجیر خشک از اوایل شهریور ماه آغاز می شود و تا اواسط مهر ماه ادامه دارد. قیمت انجیر در این بازه زمانی مناسب تر از دیگر ایام سال است . پس از پایان فصل برداشت، قیمت انجیر با توجه به حجم صادرات و شرایط  بازار داخلی ممکن است به میزان اندکی افزایش یابد. با نزدیک شدن به ماه های پایانی سال درخواست خرید انجیر افزایش می یابد. جهت دریافت لیست قیمت انواع انجیر خشک با ما در تماس باشید.

انجیر خشک برداشت شده از درختان انجیر بطور عمده به چهار دسته انجیر با دهان بسته، انجیر شکوفه، انجیر پرک و انجیر صنعتی تقسیم بندی می شود. هرچه درصد دانه هایی با دهان باز و نیمه باز در محصول بیشتر باشد کیفیت و قیمت محصول افزایش می یابد. بهترین نوع انجیر دارای رنگ زرد روشن بوده و باید دارای کمترین مقدار دانه های قهوه ای باشد. هرچه رنگ محصول تمایل بیشتری به رنگ قهوه ای پیدا کند کیفیت و قیمت محصول کاهش می یابد.

 

سایزبندی انجیر خشک :

انجیر خشک بر اساس سایز به سه دسته ریز، متوسط و درشت تقسیم بندی می شود.

انجیر خشک به سه سایز انجیر ریز،انجیر متوسط و انجیر درشت تقسیم بندی می شود.

 

انجیر A یا انجیر سایز ریز:

قیمت پایین تری نسبت به انجیر AA و انجیر AAA  دارد. قطر آن حداکثر 15 میلیمتر می باشد و از لحاظ رنگ ، طعم و مزه هیچ تفاوتی با دیگر نمونه ها ندارد. این نمونه از انجیر با توجه به قیمت مناسبی که دارد یکی از گزینه های مناسب جهت پخت مربا و شیرینی انجیر به شمار می رود. [ بازدید از صفحه اختصاصی انجیر A ]

 

 انجیر AA یا انجیر سایز متوسط:

پرطرفدارترین نوع انجیر است، دارای قطری بین 15 تا 23 میلی متر است و به صورت ماشینی یا دستی از بار مخلوط جدا سازی می شود. این نمونه از انجیر پرفروش ترین نوع انجیر بوده و مناسب مصرف خانگی می باشد.

 

انجیر AAA یا سایز درشت:

 قیمتی بالاتر از دو نمونه دیگر دارد . در انجیر سرت نشده درصد اندکی از دانه ها سایز درشت دارند. انجیر پرک در دسته انجیر درشت با دهان باز قرار می گیرد .

تماس با بخش فروش انجیر | خشکبار سهرابی

انجیر خشک سایز درشت

انجیر شکوفه | انجیر پرک

اینستاگرام خشکبار سهرابی

 

انجیر خشک محصولی ارگانیک | خشک شده در آفتاب

بارندگی مناسب در سال های اخیر سبب برداشت انجیر با کیفیت بسیار مناسب شده است. کیفیت انجیر رابطه مستقیمی با میزان و زمان بارندگی در هر سال زراعی دارد. از آنجایی که تولید انجیر خشک و خشک کردن انجیر در این منطقه به روش سنتی انجام می شود، محصول برداشت شده کاملا ارگانیک بوده و هیچگونه کود شیمیایی و حتی حیوانی مورد استفاده قرار نمیگیرد . اقتصادی بودن، خواص دارویی متعدد و نیاز کم درخت انجیر به آبیاری، کاشت نهال و تولید انجیر در دیگر شهر ها را افزایش داده است. همه ساله هزاران تن انجیر خشک از این منطقه به سراسر کشور ارسال و همچنین به سایر کشورها صادر می شود.

 

خشکبار سهرابی دارای سردخانه اختصاصی ویژه نگهداری انجیر است. این مزیت سبب می شود تا انجیر بدون هیچگونه افزودنی شیمیایی در طول سال نگهداری شود و با یک شرایط فوق العاده به دست مصرف کننده برسد. نرم بودن ساختار انجیر باعث می شود آن را درون کارتن های 10 کیلوگرمی قرار دهند تا محصول داخل آن دچار آسیب نشود. پس از این مرحله، کارتن های آماده ارسال شیرینگ می شود تا در طول زمان و همچنین جابجایی، بسته بندی آن دچار هیچ مشکلی نشود. بهترین روش برای ماندگاری طولانی مدت انجیر، نگهداری آن در جای خنک، یخچال و یا سردخانه می باشد.

تماس با بخش فروش انجیر | خشکبار سهرابی

ارسال رایگان

سفارشات عمده

رضایتمندی ۱۰۰٪

بازگشت بی قید و شرط هزینه پرداختی

فروش همه روزه

در هر ساعت و هر مکان خرید کنید

خشکبار سهرابی با بیش از 50 سال سابقه در حوزه تولید و تجارت خشکبار مفتخر است در راستای تحول و بروز رسانی در این حرفه انواع محصولات خود را به شیوه ای نوین در اختیار شما عزیزان قرار دهد . اولویت اصلی ما رضایتمندی شما مشتریان ارجمند از کیفیت و قیمت محصولات بوده و همواره تلاش خود را در این زمینه ادامه خواهیم داد. 

تماس با ما

  • ایران ، استان فارس ، شهرستان نی ریز
  • شماره تماس : 09365705566
بالا