بادام سنگی | بادام درختی


موجودیت کالا: کالا در انبار

پیش نمایش سریع

از نیمه دوم اسفند ماه درخت شروع به شکوفه دادن می کند و اندکی بعد میوه نارس آن که تحت عنوان بادامک یا چغاله بادام شناخته می شود به دست می آید . پس از آن فرایند تکامل بادام ادامه می یابد و پوششی محکم و قهوه ای رنگ مانند یک صدف مغز بادام را در بر میگیرد

 معرفی

بادام از اصلی ترین محصولات کشاورزی در استان فارس می باشد که تولید آن به دلیل خشکسالی های متوالی در این منطقه کاهش یافته است . پرورش بادام در این منطقه عموما به صورت سنتی انجام می شود و محصول برداشت شده یک محصول کاملا ارگانیک و خوش طعم می باشد و در مقایسه با بادام آمریکایی طعمی به مراتب بهتر و خوشمزه تر دارد . طعم مناسب و چربی لذت بخش بادام ایرانی باعث می شود علاوه بر مصرف به شکل خام برای کاربردهای گوناگونی مثل پخت شیرینی ، تهیه پرک بادام ، روغن بادام و ... مورد استفاده قرار گیرد . 

خرید بادام

مشخصات ظاهری :

برخی درخت های بادام دارای ارتفاع حداکثر تا 4 متر هستند که البته این عدد برای نژاد های مختلف متفاوت می باشد . از نیمه دوم اسفند ماه درخت بادام شروع به شکوفه دادن می کند و اندکی بعد میوه نارس آن که تحت عنوان بادامک یا چغاله بادام شناخته می شود به دست می آید . پس از آن فرایند تکامل بادام ادامه می یابد و پوششی محکم و قهوه ای رنگ مانند یک صدف مغز بادام را در بر میگیرد .

خرید بادام

تماس مستقیم جهت مشاوره و خرید : 09365705566

بهار بادام،شکوفه بادام

طعم و مزه :

طعم بادام ایرانی بسیار بهتر از نمونه های خارجی این محصول می باشد اما در بحث مشخصات ظاهری ممکن است بادام ایرانی به زیبایی نمونه های خارجی نباشد . از آنجایی که هیچگونه اصلاح نژادی بر روی بادام ایرانی صورت نگرفته است محصول آن دارای دانه هایی با سایز های مختلف و گاها دانه های دو قلو می باشد که از حیث سلامت محصول یک مزیت و از حیث زیبایی یک ایراد به حساب می آید .

 زمان برداشت :

 زمان برداشت بادام از مرداد ماه آغاز می شود و تا یک ماه ادامه دارد .

برداشت بادام

مصرف بادام :

بهتر است بادام را به صورت شکسته نشده نگهداری کنیم . پزشکان سنتی توصیه می کنند جهت حفظ خواص این محصول برای هر وعده مصرف ،چند دانه بادام را شکسته شده و برای همان وعده مصرف شود .

 

 محصولی صد درد صد ایرانی :

خشکبار سهرابی اصالت محصول را برای شما تضمین کرده و متعهد به تحویل محصولی صد در صد ایرانی به شماست .

 

 

دیگر محصولات :

انجیر خشک درجه 1

مغز بادام ایرانی درجه 1

کنجد طلایی 

مغز بادام تلخ

 

 

ارسال رایگان

سفارشات عمده

رضایتمندی ۱۰۰٪

بازگشت بی قید و شرط هزینه پرداختی

فروش همه روزه

در هر ساعت و هر مکان خرید کنید

خشکبار سهرابی با بیش از 50 سال سابقه در حوزه تولید و تجارت خشکبار مفتخر است در راستای تحول و بروز رسانی در این حرفه انواع محصولات خود را به شیوه ای نوین در اختیار شما عزیزان قرار دهد . اولویت اصلی ما رضایتمندی شما مشتریان ارجمند از کیفیت و قیمت محصولات بوده و همواره تلاش خود را در این زمینه ادامه خواهیم داد. 

تماس با ما

  • ایران ، استان فارس ، شهرستان نی ریز
  • شماره تماس : 09365705566
بالا