مغز بادام درختی ایرانی


موجودیت کالا: کالا در انبار

پیش نمایش سریع

طعم فوق العاده مغز بادام ایرانی مزیت اصلی این محصول نسبت به نمونه های مشابه خارجی می باشد .

خرید مغز بادام درختی شیرین ایرانی :

مغز بادام درختی یکی از اصلی ترین محصولات باغی شهرستان نی ریز می باشد . با توجه به اینکه تولید این محصول به روش سنتی انجام می شود محصول برداشت شده کاملا ارگانیک بوده و هیچگونه دستکاری ژنتیکی روی نژاد آن صورت نگرفته است و در مقایسه با مغز بادام خارجی به خصوص مغز بادام آمریکایی طعم بسیار بهتری دارد .

این مزیت و طعم بی نظیر باعث می شود مغز بادام ایرانی علاوه بر مصرف به شکل خام برای کاربردهای گوناگونی مانند تهیه انواع شیرینی ، پرک بادام ، روغن بادام و ... مورد استفاده قرار گیرد . 

خرید مغز بادام ایرانی | بادام نی ریز

ارتباط با بخش فروش انجیر

خرید مغز بادام ، خرید بادام، مغز بادام ، مغز بادام ایرانی ، مغز بادام درختی

قیمت مغز بادام درختی شیرین ایرانی  :

انواع مختلفی از بادام در سرتاسر ایران تولید می شود که هرکدام رنگ ، سایز و طعم متفاوتی دارد . بادام های منطقه جنوب دارای ابعاد درشت تر ، رنگ کاراملی و طعم منحصر به فرد و بادام های شمالی ایران دارای ابعاد کوچکتر ، رنگ روشنتر و طعم کمتری می باشند .

بر خلاف نمونه های خارجی این محصول که عموما دارای ظاهر یکدست و هم اندازه است ، مغز بادام ایرانی دارای دانه هایی دوقلو می باشد که مقدار آن معمولا از بیست درصد تجاوز نمی کند . باتوجه به اینکه روی این محصول هیچگونه اصلاح نژادی صورت نگرفته است وجود این دانه های دو قلو را بیشتر می توان یک مزیت به حساب آورد تا یک ایراد اما اگر صرفا زیبایی محصول  برای شما اهمیت دارد باید بگوییم که مغز بادام خارجی در این مورد کارنامه بهتری دارد .

خشکبار سهرابی برای تولید مغز بادام درختی از بادام های استان فارس و به خصوص شهرستان نی ریز استفاده می کند که از نظر سایز ، شکل و طعم بسیار مطلوب می باشد .

مغز بادام درختی ایرانی

  تماس مستقیم جهت مشاوره و خرید : 09365705566

 

بسته بندی :

مغز بادام تولید شده توسط این مجموعه در کیسه های 40 کیلوگرمی بسته بندی می شود . کیسه ها  دارای دو لایه داخلی و خارجی می باشد که لایه داخل به منظورحفاظت از  محصول در برابر پدیده هایی مانند بارش باران ، چربی های محیطی و یا پارگی لایه خارجی می باشد .

 

مطمئن باشید | مغز بادام درختی بدون دانه های تلخ !

به منظور پیشگیری از وجود دانه های تلخ مزه ، در مرحله خرید و تولید چندین مرتبه کیفیت محصول بررسی می شود، همچنین خرید بادام عمدتا از کشاورزانی صورت می گیرد که مورد اعتماد این مجموعه هستند . در عین حال اگر به هر دلیلی مشکلی در این زمینه وجود داشته باشد هزینه پرداختی مشتری عودت داده می شود و یا با جنس جدید جایگزین می گردد .

مغز بادام ایرانی ممتاز | شیرین و خوش طعم

 تماس مستقیم جهت مشاوره و خرید : 09365705566

 

محصولی صد در صد ایرانی :

متاسفانه مشاهده می شود که برخی افراد سودجو مغز بادام خارجی را به عنوان ایرانی به مشتری عرضه می کنند . خشکبار سهرابی اصالت محصول را برای شما تضمین کرده و متعهد به تحویل محصولی صد در صد ایرانی به شماست .

 خرید و فروش عمده مغز بادام درختی

اینستاگرام خشکبار سهرابی

 

♦ 3 توصیه در خرید مغز بادام :

• از خرید جنس کهنه و در انبار مانده خودداری کنید . توصیه می شود مغز بادامی را خریداری نمایید که مدت زیادی از تاریخ تولید آن نگذشته باشد .

• ترجیحا سعی کنید مغز بادام از نوع ایرانی را خریداری نمایید ، نمونه های خارجی معمولا مدت زیادی از تاریخ تولید آنها میگذرد .

• صرفا به دلیل وجود یک یا دو دانه مغز بادام تلخ در محصول ایرانی به سراغ محصول خارجی نروید ، مغز بادام ایرانی محصولی کاملا ارگانیک است و بسیار برای سلامتی شما مفید است در صورتی که ارگانیک بودن محصولات خارجی مورد تردید است .

 

 

• ارسال رایگان

محصول خریداری شده بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای به آدرس مشتری ارسال خواهد شد . حداقل خرید ویژه شهرهای تهران ، اصفهان و قم 4 کیسه  و سایر شهرستان ها 5 کیسه می باشد . سفارشات عمده کمتر از این مقدار شامل ارسال رایگان نمی شود . تسویه حساب قبل از ارسال سفارش الزامیست .

 

خرید مغز بادام ،فروش مغز بادام ،ارسال رایگان،ارسال فوری

  

 محصولات دیگر :

انجیر خشک درجه 1

مغز بادام تلخ

کنجد طلایی 

بادام سنگی | بادام درختی

 

ارسال رایگان

سفارشات عمده

رضایتمندی ۱۰۰٪

بازگشت بی قید و شرط هزینه پرداختی

فروش همه روزه

در هر ساعت و هر مکان خرید کنید

خشکبار سهرابی با بیش از 50 سال سابقه در حوزه تولید و تجارت خشکبار مفتخر است در راستای تحول و بروز رسانی در این حرفه انواع محصولات خود را به شیوه ای نوین در اختیار شما عزیزان قرار دهد . اولویت اصلی ما رضایتمندی شما مشتریان ارجمند از کیفیت و قیمت محصولات بوده و همواره تلاش خود را در این زمینه ادامه خواهیم داد. 

تماس با ما

  • ایران ، استان فارس ، شهرستان نی ریز
  • شماره تماس : 09365705566
بالا