خرید انجیر خشک


موجودیت کالا: کالا در انبار

پیش نمایش سریع

انجیر خشک به سه دسته ریز، متوسط و درشت تقسیم بندی می شود. سایز ریز اقتصادی ترین و سایز متوسط پر فروش ترین نوع انجیر خشک است.
تعداد:

 مرکز پخش و خرید انجیر خشک

دو شهرستان نی ریز و استهبان مرکز اصلی خرید و فروش انجیر خشک در ایران به شمار می آیند. اقتصادی بودن، خواص دارویی متعدد و نیاز کم درخت انجیر به آبیاری، کاشت نهال و تولید انجیر در دیگر شهر ها را افزایش داده است. همه ساله هزاران تن انجیر خشک از این منطقه به سراسر کشور ارسال و همچنین به سایر کشورها صادر می شود.

انجیرستان های شهر نی ریز یکی از اصلی ترین مناطق تولید انجیر خشک

انجیر سایز درشت | دانه هایی درشت با رنگ روشن

تماس با خشکبار سهرابی

اینستاگرام خشکبار سهرابی

تامین پیوسته و مستمر انجیر خشک در طول سال

خشکبار سهرابی با در نظر گرفتن نیاز مشتریان خود به خرید انجیر خشک با کیفیت در طول سال و همچنین دارا بودن یک سردخانه اختصاصی ویژه نگهداری انجیر، تلاش می کند تا پاسخگوی نیاز مشتریان خود در طول سال باشد .

انجیر خشک بسته بندی شده در کارتن های 10 کیلوگرمی و نگهداری شده در سردخانه اختصاصی انجیر

کانال یوتیوب خشکبار سهرابی

کانال آپارات خشکبار سهرابی

 

قیمت انجیر خشک

برداشت انجیر خشک از اوایل شهریور ماه آغاز می شود و تا اواسط مهر ماه ادامه دارد. قیمت انجیر در این بازه زمانی مناسب تر از دیگر ایام سال است . پس از پایان فصل برداشت، قیمت انجیر با توجه به حجم صادرات و شرایط  بازار داخلی ممکن است به میزان اندکی افزایش یابد. با نزدیک شدن به ماه های پایانی سال درخواست خرید انجیر افزایش می یابد. جهت استعلام قیمت انجیر با ما در تماس باشید.

انجیر خشک برداشت شده از درختان انجیر به سه چهار درسته انجیر پرک ، انجیر شکوفه ، انجیر دهن بست و انجیر ضایعات دسته بندی می شود.

انجیر خشک برداشت شده از درختان انجیر بطور عمده به چهار دسته انجیر با دهان بسته، انجیر شکوفه، انجیر پرک و انجیر صنعتی تقسیم بندی می شود. هرچه درصد دانه هایی با دهان باز و نیمه باز در محصول بیشتر باشد کیفیت و قیمت محصول افزایش می یابد. بهترین نوع انجیر دارای رنگ زرد روشن بوده و باید دارای کمترین مقدار دانه های قهوه ای باشد. هرچه رنگ محصول تمایل بیشتری به رنگ قهوه ای پیدا کند کیفیت و قیمت محصول کاهش می یابد.

تماس با خشکبار سهرابی

کانال یوتیوب خشکبار سهرابی

 

سایزبندی انجیر خشک :

انجیر خشک بر اساس سایز به سه دسته ریز، متوسط و درشت تقسیم بندی می شود.

 

انجیر A یا انجیر سایز ریز قیمت پایین تری نسبت به انجیر AA و انجیر AAA  دارد. قطر آن حداکثر 15 میلیمتر می باشد و از لحاظ رنگ ، طعم و مزه هیچ تفاوتی با دیگر نمونه ها ندارد. این نمونه از انجیر با توجه به قیمت مناسبی که دارد یکی از گزینه های مناسب جهت پخت مربا و شیرینی انجیر به شمار می رود. [ بازدید از صفحه انجیر A ]

انجیر خشک به سه سایز انجیر ریز،انجیر متوسط و انجیر درشت تقسیم بندی می شود.

 

انجیر AA یا انجیر سایز متوسط پرطرفدارترین نوع انجیر است، دارای قطری بین 15 تا 23 میلی متر است و به صورت ماشینی یا دستی از بار مخلوط جدا سازی می شود. این نمونه از انجیر پرفروش ترین نوع انجیر بوده و مناسب مصرف خانگی می باشد.

انجیر سایز متوسط | پر طرفدار ترین نمونه انجیر خشک

انجیر AAA یا سایز درشت قیمتی بالاتر از دو نمونه دیگر دارد . در انجیر سرت نشده درصد اندکی از دانه ها سایز درشت دارند. انجیر پرک در دسته انجیر درشت با دهان باز قرار می گیرد .

انجیر خشک مدل شکوفه | گزینه ای مناسب جهت مهمانی ها

تماس با خشکبار سهرابی

 

محصولی سالم و ارگانیک | نگهداری در بهرین شرایط

بارندگی مناسب در سال های اخیر سبب برداشت انجیر با کیفیت بسیار مناسب شده است. کیفیت انجیر رابطه مستقیمی با میزان و زمان بارندگی در هر سال زراعی دارد. از آنجایی که تولید انجیر خشک و خشک کردن انجیر در این منطقه به روش سنتی انجام می شود، محصول برداشت شده کاملا ارگانیک بوده و هیچگونه کود شیمیایی و حتی حیوانی مورد استفاده قرار نمیگیرد .

بسته بندی و شیرینگ کارتن انجیر

خشکبار سهرابی دارای سردخانه اختصاصی ویژه نگهداری انجیر است. این مزیت سبب می شود تا انجیر بدون هیچگونه افزودنی شیمیایی در طول سال نگهداری شود و با یک شرایط فوق العاده به دست مصرف کننده برسد. نرم بودن ساختار انجیر باعث می شود آن را درون کارتن های 10 کیلوگرمی قرار دهند تا محصول داخل آن دچار آسیب نشود. پس از این مرحله، کارتن های آماده ارسال شیرینگ می شود تا در طول زمان و همچنین جابجایی، بسته بندی آن دچار هیچ مشکلی نشود. بهترین روش برای ماندگاری طولانی مدت انجیر، نگهداری آن در جای خنک، یخچال و یا سردخانه می باشد.

تماس با خشکبار سهرابی

کانال یوتیوب خشکبار سهرابی

  

ارسال رایگان

سفارشات عمده

رضایتمندی ۱۰۰٪

بازگشت بی قید و شرط هزینه پرداختی

فروش همه روزه

در هر ساعت و هر مکان خرید کنید

خشکبار سهرابی با بیش از 50 سال سابقه در حوزه تولید و تجارت خشکبار مفتخر است در راستای تحول و بروز رسانی در این حرفه انواع محصولات خود را به شیوه ای نوین در اختیار شما عزیزان قرار دهد . اولویت اصلی ما رضایتمندی شما مشتریان ارجمند از کیفیت و قیمت محصولات بوده و همواره تلاش خود را در این زمینه ادامه خواهیم داد. 

کلمات کلیدی :

انجیر استهبان ، فروش انجیر ، انجیر خشک ، انجیر AA ، انجیر شکوفه ، انجیر پرک ، انجیر صدیک ، خرید انجیر

تماس با ما

  • ایران ، استان فارس ، شهرستان نی ریز
  • شماره تماس : 09365705566
بالا