انجیر خشک ممتاز


موجودیت کالا: کالا در انبار

پیش نمایش سریع

انجیر خشک سایز متوسط یا اصطلاحا انجیر AA مناسب ترین نوع انجیر برای مصرف خانگی با توجه به قیمت آن می باشد که خود انواع مختلفی دارد . چنانچه به دنبال خرید انجیر با کیفیت مناسب و قیمت منصفانه هستید خشکبار سهرابی آماده پاسخگویی به این خواسته شماست .
تعداد:

• معرفی

زیستگاه اصلی انجیر دو شهرستان نی ریز و استهبان در استان فارس می باشد . با توجه به اقتصادی بودن این محصول و نیاز کم آن به آبیاری کاشت نهال انجیر در دیگر شهرستان ها نیز افزایش یافته است . پرورش درخت انجیر امری بسیار حساس و سخت می باشد بطوری که در صورت عدم مراقبت و نداشتن اطلاعات کافی ، رشد درخت و کیفیت محصول آن آسیب جدی می بیند . با توجه به اینکه تولید این محصول به روش سنتی انجام می شود محصول برداشت شده کاملا ارگانیک بوده و هیچگونه دستکاری ژنتیکی روی آن صورت نمی گیرد. 

انجیر خشک ممتاز | خرید و فروش عمده | خشکبار سهرابی

باغ انجیر،درخت انجیر،انجیرستان

 تماس مستقیم جهت مشاوره و خرید : 09365705566

 

 

• مشخصات ظاهری

انجیر سایز متوسط یا AA معمولا دارای قطری بین 15 تا 23 میلی متر است که به صورت ماشینی و یا دستی از بار مخلوط جدا سازی می شود . بهترین نوع انجیر دارای رنگ زرد روشن بوده و دارای اندکی ( نزدیک به صفر ) دانه های قهوه ای می باشد . هرچه رنگ محصول تمایل بیشتری به رنگ قهوه ای پیدا کند کیفیت کاهش می باید و به طبع آن قیمت نیز کمتر می شود . وجود درصدی از دانه های با دهان باز در محصول که اصطلاحا به آن انجیر غنچه و یا انجیر کلیدی گفته می شود باعث افزایش کیفیت و قیمت محصول می شود .

خرید و فروش انجیر خشک استهبان - خشکبار سهرابی

 تماس مستقیم جهت مشاوره و خرید : 09365705566

انجیر خشک ممتاز برداشت شده در ابتدای صل

  تماس مستقیم جهت مشاوره و خرید : 09365705566

 با توجه به کاهش میزان بارندگی در سال های اخیر و ضعیف شدن درختان ، درصد دانه های پوک و توخالی افزایش یافته است که جداسازی این دانه ها در قیمت تمام شده محصول تاثیر گذار است و در هنگام خرید به مشتری توضیح داده می شود .

  

 انجیر نارس دو ماه قبل از برداشت

 تماس مستقیم جهت مشاوره و خرید : 09365705566

 

• بسته بندی و ماندگاری

با توجه به نرم بودن ساختار انجیر بسته بندی آن در کارتن های 10 کیلوگرمی انجام می شود تا محصول داخل آن دچار له شدگی نشود. بهترین روش برای ماندگاری طولانی مدت انجیر ، نگهداری آن در جای خنک ، یخچال و یا سردخانه می باشد .

 بسته بندی انجیر،کارتن انجیر،خرید انجیر،فروش عمده انجیر،figs wholesale,figs box,figx packaging

تماس مستقیم جهت مشاوره و خرید : 09365705566

 

• خیالتان راحت

محصول خریداری شده توسط شما مربوط به سال جاری ( سال 98 ) می باشد و اصالت محصول توسط خشکبار سهرابی تضمین می گردد .

 

♦ 3 توصیه در خرید انجیر :

•هرچه رنگ انجیر زردتر باشد کیفیت آن مطلوب تر است

•بار خریداری شده می بایست دارای کمترین مقدار دانه های بادی و سیاه رنگ باشد

•بار خریداری شده ارگانیک باشد

 

• ارسال رایگان

حمل انجیر خریداری شده تا درب مغازه شما بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای . حداقل خرید ویژه شهرهای تهران ، اصفهان و قم 10 کارتن  و سایر شهرستان ها 15 کارتن می باشد . سفارشات عمده کمتر از این مقدار شامل ارسال رایگان نمی شود .

خرید انجیر،فروش انجیر،ارسال رایگان،ارسال فوری

 

تماس مستقیم جهت مشاوره و خرید : 09365705566

 

 

 

 دیگر محصولات :

مغز بادام ایرانی درجه 1

کنجد طلایی 

ارسال رایگان

سفارشات بالای 300 هزار تومان

رضایتمندی ۱۰۰٪

بازگشت بی قید و شرط هزینه پرداختی

فروش همه روزه

در هر ساعت ساعت و هر مکان خرید کنید

خشکبار سهرابی با بیش از 50 سال سابقه در حوزه تولید و تجارت خشکبار مفتخر است در راستای تحول و بروز رسانی در این حرفه انواع محصولات خود را به شیوه ای نوین در اختیار شما عزیزان قرار دهد . اولویت اصلی ما رضایتمندی شما مشتریان ارجمند از کیفیت و قیمت محصولات بوده و همواره تلاش خود را در این زمینه ادامه خواهیم داد. 

تماس با ما

  • ایران ، استان فارس ، شهرستان نی ریز
  • شماره تماس : 09365705566
بالا